Pondělní výsledky Ligového poháru

14.03.2016

Atik - FC Ajtakrajta   6:2   (4:1)
Branky: Kaňka 2, Klíma, Matějíček, Skryja, Tlačbaba - Chvojsík 2

Atik potvrdil roli favorita, když o svém vítězství rozhodl už v prvním poločase, kdy ho vyhrál 4:1. Ve druhém poločase si již vypracovaný náskok udržel a ještě dvě branky přidal. Ostrostřelec Radek Kaňka z Atiku dal 2 branky.

Torpédo 04 Batelov - FC Hranatá Koule "A"   2:5   (2:2)
Branky: Peschel, Petráš - Procházka 2, Kalců, Klímek, Šandera

Hranatá Koule se nadřela na výhru. Více než polovinu utkání byl stav vyrovnaný. Nakonec se však radovali hráči Koule, kteří porazili svého druholigového protivníka o 3 branky.

Ždírec - RC Maňana "A"   3:8   (1:5)
Branky: Fiala, Nepraš, Záškoda - Hron 2, Klusák 2, Kelbler, Klusák, Kovář, Kučera

Zajímavá konfrontace, kdy Ždírec sestoupil z II. Maxi tip ligy a Maňána tam postoupila. Vítěze po celé utkání vedli k výhře Vojtěch Hron a David Klusák, kteří si připsali oba po dvou brankách.

SV Ayl - Starlet "B"   12:2   (6:2)
Branky: Wasserbauer 3, Loži 2, Niederle, Bucl, Chalupský, Flégr, Kubát, Čekal, Maruš - Paiskr, Pešák

SV Ayl ukázal, že prostě umí. Svého soupeře smetl rozdílem třídy. V každém poločase zatížili hráči SV Aylu konto soupeře šesti brankami. Nutno však podotknout, že Starlet odehrál celé utkání bez střídání.

FC Vašíčkova banda - SSC Rock Club Jihlava   2:3   (1:1)
Branky: Motáček 2 - Pallan 2, Kos

Ve vyrovnaném utkání vydřeli výhru hráči SSC Rock Clubu až v penaltovém rozstřelu. I přes dostatečný počet hráčů se hrál rychlý fotbal. Tři a dva hráči na střídání umožňovali zrychlovat hru. SSC Rock Club prostě přišel, uviděl a zvítězil.

AMC Trans – Sportbar Team Kuželna 6:0k
Nejsnadnější výhru zažili hráči AMC, kteří nemuseli pro nedostatečný počet hráčů soupeře kopnout do míče. AMC tedy vyhráli kontumačně.