III. Legea liga - 8. kolo: Bude se dohrávat pouze s 11 týmy

18.10.2015

RC Maňana - Kavčí Hory Polná  6:2  (5:1)
Branky:
Branky: Hron 3, Kovář, Ujčík, Votrubec - Vampola, Milfait
Maňana měla začátek z říše snů, když se hned v 1. minutě prosadil Kovář. Další branka na sebe nenechala dlouho čekat, když se prosadil jihlavský reprezentant v malé kopané Ujčík. A v 7. minutě to bylo díky Hronovi už o 3 branky. Pak se sice podařilo Kavčím Horám snížit, ale branka Maňanu nerozhodila a dokázala do konce prvního dějství přidat další dvě branky. Druhý poločas už přinesl vyrovnanou partii, každý tým vstřelil jednu branku a tak se nakonec zrodilo zasloužené vítězství Maňany.

1. FC Strejkové - Atik  1:1 (0:0)
Branky:
Bečka - Kaňka
Před utkáním se dal očekávat vyrovnaný souboj, protože obě mužstva se nacházela v klidném středu tabulky. Předpoklady se nakonec do puntíku naplnily. Během prvního dějství se nic zásadního nestalo, protože obrany dominovaly na útočnými výpady jednotlivých týmů. Ve druhém poločase se podařilo otevřít skóre ve 39. minutě Strejkům, za které se trefil Bečka. Z vedení se však neradovali dlouho, protože téměř vzápětí srovnal Kaňka. Obě mužstva tak v tabulce i nadále dělí pouze jeden bod.

FC Trialog - Klíďo - píďo Telč  5:3 (3:1)
Branky:
Fišer 2, Šťáva 2, D. Čáp - Štěpnička 2, Bártů
Favorit byl před utkáním jasný. Bylo jím vedoucí Klíďo - píďo, pro které měl být souboj s Trialogem jasnou záležitostí. Telč se sice dostala do vedení díky Štěpničkovi, ale pak srovnal Šťáva a v závěru prvního poločasu zasadil Trialog dva rychlé údery. Ve 37. minutě snížil na rozdíl jediné branky Bártů, ale k drama nakonec nedošlo, protože Trialog dokázal svému soupeři odskočit na rozdíl tří branek. V závěru pak už jen kosmeticky upravil skóre Štěpnička. Trialogu pomohl návrat brankáře Svobody, který se hned stal oporou svého mužstva.

FK Klasici "B" - FC Lontov  11:3 (7:1)
Branky:
Göth 3, Král ml. 2, Pokorný 2, Šabatka 2, Grepl, Janák - Gregor 3
Hra kočky s myší. Tak by se dalo přirovnat utkání mezi v laufu hrajícími Klasiky a trápícím se Lontovem, který od druhého kola nebodoval. Klasici o svém vítězství rozhodli už v prvním poločase, když za stavu 1:1  v rozmezí 10ti minut vstřelili Brychtovi v brance Lontovu šest branek. Druhý poločas už byl trochu vyrovnanější, i když nutno říct, že kdyby Klasici nehráli na krásu, byl by výsledek ještě vyšší. Lontov v dalších zápasech však může stavět na novém hráči Gregorovi, který se blýsknul ve svém prvním utkání hattrickem.

Palermo - Football Attack  5:3 (3:3)
Branky:
Škrdla 2, Duba, Karásek, Vorálek - Beňo, Čermák, Janoušek
Football Attack v minulém kole překvapivě porazil vedoucí Klíďo - píďo, Palermo si poradilo s Lontovem, a proto se dalo očekávat vyrovnané utkání. Po 10ti minutách vedlo Palermo o dvě branky, když si dvakrát po sobě trefil Škrdla. Football Attack však nesložil zbraně a snížil Beněm. První dějství nakonec skončilo remízovým stavem. Ve druhém poločase rozhodlo Palermo o svém vítězství během 35. minuty, když mu nejdříve vrátil vedení Duba a ve stejné minutě zvýšil na rozdíl dvou branek Vorálek. Football Attack se sice snažil s nepříznivým výsledkem ještě něco udělat, ale narážel na výbornou obranu v čele s brankářem Hanuskem.

FC Real´91 - ŽST "B"  6:0 kontumačně
Béčko Železničářů se opět k utkání nesešlo v dostatečném počtu a protože se jedná o jejich druhou kontumaci, tak v soutěži končí.