Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

VII. MF DNES liga - 4.kolo: Novým lídrem tabulky je Spartak Jihlava

19.09.2014ŽST "C" - SSC Rock Club Jihlava   3:2   (2:1)
Branky: Petráš 2, Novák - Wochner 2

Velkým favoritem tohoto utkání byl tým SSC Rock Club Jihlava, který od minulé sezony hraje výborně a atakuje v tabulce vrchní příčky. To ŽST"C" v letošní sezoně ještě nezískal ani jediný bod a pokud myslí na záchranu v 7. lize, musí už začít bodovat. První branka v zápase přišla v 6 hrací minutě, kdy pohlednou akci zakončil Pavel Wochner, který tak poslal svoje mužstvo SSC Rock Club Jihlava do vedení 1:0. V 10 hrací minutě však bylo srovnáno na 1:1, když chybu v obraně potrestal Filip Novák. Uběhlo pár minut a brankář Matěj Petráš z týmu ŽST"C", dokázal vstřelit vedoucí branku na 2:1, přes celé hřiště. Tento stav už zůstal do konce prvního poločasu. Po změně stran se očekával útočný tlak od mužstva SSC Rock Club Jihlava, který opravdu přišel a svého soupeře válcoval, ale ani jednu ze šancí nedokázal využít. Běžela 46 minuta a Matěj Petráš dokázal znovu skórovat přes celé hřiště a jeho druhá branka v zápase, už znamenala vedení 3:1. V předposlední minutě zápasu dokázal snížit na rozdíl jedné branky Pavel Wochner, ale další vyrovnávací branky se už nedočkali. ZŠT"C" tak může slavit překvapivou výhru 3:2. Hráčem zápasu a zároveň hráčem 4 kola, byl zvolen brankař Matěj Petráš z týmu ŽST"C", který dokázal vychytat a vystřílet výhru, která znamenala první 3 body v letošní sezoně. SSC Rock Club Jihlava se po své první prohře propadnul na 4 příčku a ŽST"C" opustil sestupové pozice.

Rychlé pípy - KOVO-MIKU team "99" "B"   14:1   (2:1)
Branky: Musil 4, Láznička 3, Hrubý 2, Čermák 2, Vomela 2, Kubeš - Šimon

Oba celky hráli od začátku velice aktivní a útočný fotbal a i když byl favoritem tým Rychlé pípy, tak do vedení šel na konec v 6 hrací minutě KOVO-MIKU team "99" "B", za který se prosadil Stanislav Šimon. Vedení však vydrželo do 10 minuty, kdy Rychlé pípy dokázali vyrovnat na 1:1, přesněji hráč Radim Musil. Běžela poslední minuta prvního poločasu a Petr Čermák dokázal poslat svojí brankou Rychlé pípy do vedení 2:1. Po změně stran se očekávalo stále vyrovnané utkání, ale opak byl pravdou. Mužstvo KOVO-MIKU team "99" "B" úplně po fyzické stránce odpadnulo. Rychlé pípy se ve druhém poločase otevřeli velkou střelnici. Nejprve se prosadil dvakrát Patrik Hrubý a na jeho branky pak navázal hattrickem Radim Musil a Josef Láznička. Do tabulky střelců se pak ještě zapsal Petr Čermák, Kamil Kubeš a dvakrát Ondřej Vomela. Rychlé pípy tedy zaslouženě a s přehledem vyhráli 14:1 a v tabulce se nachází na 3 pozici. To celek KOVO-MIKU team "99" "B" se po velkém debaklu propadnul na předposlední místo. 

FC Tukan - FC Leaders   9:2   (3:1)
Branky: Havlíček 4, Diviš 3, Bouda, Suchý - Novák ml. 2

Mužstvo FC Leaders chtělo navázat na svojí výhru v předešlém kole a tým FC Tukan chtěl zase napravit svoje zaváhání v minulém kole. Fanoušci se první branky dočkali už v první hrací minutě, kdy se za FC Tukan prosadil Ondřej Havlíček. Oba celky hráli vyrovnané utkání, ale ve 14 hrací minutě Ondřej Havlíček svojí druhou brankou poslal tým FC Tukan už do vedení 2:0. O snížení na 1:2 se pak postaral Petr Novák, ale v závěru prvního poločasu dokázal získat zase dvoubrankový náskok Marek Diviš.  Do druhého poločasu tak šel FC Tukan s vedením 3:1. Ten svoje vedení pak nadále zvyšoval. Nejprve se dvakrát prosadil Marek Diviš, Ondřej Havlíček a dále se do tabulky střelců zapsal Tomáš Bouda a Martin Suchý. Za FC Leaders se sice prosadil Petr Novák, ale ani jeho druhá branka v zápase neodvrátila vysokou prohru 9:2. FC Tukan si po důležité výhře, dostal v tabulce na 7 příčku a FC Leaders propadnul na 9 pozici.

Galaxie - SK - AZ Chaos   2:0   (1:0)
Branky: Matěcha, Svítil ml. -

Před začátkem utkání na tom bodově byl lépe tým SK - AZ Chaos, ale hledat favorita v tomto utkání bylo dosti složité. Začátek utkání byl opatrný z obou stran, ale první branka přišla v 11 minutě, kdy Jan Matěcha poslal do vedení svoje mužstvo Galaxie. I přesto, že si týmy vytvořily spousty brankových šancí, tak i přesto první poločas skončil za stavu 1:0. Ve druhém poločase Galaxie začala být lepším týmem a svojí převahu dokázala potvrdit až dvě minuty do konce zápasu, kdy se prosadil Tomáš Svítil, který tak upravil stav na konečných 2:0, pro celek Galaxie. SK - AZ Chaos po prohrané bitvě propadnul na 8 příčku a Galaxie se v tabulce nachází na 6 příčce.

FC Popice - Rail Team   3:1   (3:1)
Branky: Brázda, Novák, Svoboda - Komůrka
Tým FC Popice, které se nacházeli v horní polovině tabulky, se střetli s mužstvem Rail Team, který se na opak nachází na posledním místě. Svojí roli favorita FC Popice potvrdili už ve 2 hrací minutě, kdy se prosadil Michal Novák. O minutu později však za Rail Team dokázal vyrovnat na 1:1 Stanislav Komůrka. Jenže uběhly sotva další dvě minuty a Kamil Svoboda z týmu FC Popice vstřelil vedoucí branku na 2:1. V závěru prvního poločasu se pak prosadil ještě Ondřej Brázda, který zajistil dvoubrankový náskok, pro celek FC Popice. Po změně stran se diváci už žádné branky nedočkali, i díky tomu mohli FC Popice slavit výhru 3:1, která je v tabulce vyšvihla na druhou příčku. To Rail Team s jedním získaným bodem, se nachází stále na posledním sestupovém místě.

Spartak Jihlava - SPORT BAR TEAM Kuželna "B"   8:0   (2:0)
Branky: Blaško 2, Dreveňák 2, Jiřičný 2, Rychlík, Rychlík -

Nejočekávanější zápas tohoto 4. kola byl zápas mezi zatím neporazitelným mužstvem SPORT BAR TEAM Kuželna "B", které se střetlo s ambiciózním týmem Spartak Jihlava. Hlavní zvrat a asi nejdůležitější moment  zápasu přišel v 10 hrací minutě, kdy rozhodčí odpískal pokutový kop, proti týmu Spartak Jihlava. Jenže brankař Dominik Ramach penaltu chytil. Mužstvo SPORT BAR TEAM Kuželna "B"  mohlo litovat neproměněné penalty, protože o pár minut později se prosadil dvakrát Michal Jiřičný, který poslal Spartak Jihlava do vedení 2:0. I když SPORT BAR TEAM Kuželna "B" měl šance na vstřelení branky, do druhého poločasu vstupoval za stavu 0:2. Po změně stran Spartak Jihlava ukázal svoje střelecké kvality a po dvou brankách Mariána Blaška, Karla Drevenáka a jedné branky Martina Rychlíka a Petra Rychlíka, vyhrál tým jednoznačně 8:0. SPORT BAR TEAM Kuželna "B“ tak ztratil svojí neporazitelnost a v tabulce se propadnul na 5 pozici. To Spartak Jihlava se po výhře dostal na špici tabulky.
 


LH.