IX. Liga - 4. kolo: Atis rozstřílel Kadety 12:1!

18.09.2014

Fanklub FCV - Rayo Vallecano  7:5 (3:3)
Branky: Urban 4, Krupica 2, Zeman - Böhm 2, Chmelíček 2, Mikulec
Fanklub, vedoucí mužstvo nezačalo moc dobře, s otevřenou hrou přicházeli hrubky v obraně. Již v 5. Minutě dokázal jednu z nich potrestat Roman Chmelíček. 0:1. V 10. Minutě vyrovnal David Zeman. 1:1. Ve 13. Minutě strhnul vedení na stranu Fanklubu Aleš Urban. 2:1. Michal Mikulec vyrovnal v 17. minutě na 2:2. Ve 20. Minutě Roman Chmelíček poslal Rayo do vedení 2:3. V poslední minutě prvního poločasu Aleš Urban vyrovnal na 3:3. Po změně stran Rayo udeřilo v 33.minutě zásluhou Michala Böhma a v 35.minutě opět Roman Chmelíček nedal golmanovi šanci. Fanklub nesložil zbraně a v 43.minutě snížil, trefil se František Krupica. 4:5. Pak přišla silná minuta Fanklubu, kdy se trefili František Krupica a Aleš Urban, kteří otočili skóre na 6:5. V poslední minutě se ještě trefil Aleš Urban a upravil skóre na konečných 7:5.

SURIKATY - FC Čtvrtá hvězda   1:1 (0:0)
Branky: Petr - Šalomoun
V ne příliš pohledném utkání ale zato bojovém se oba soupeři rozešli smírně 1:1. Čtvrtá hvězda se ujala vedení až v 36. Minutě, kdy překonal golmana Surikat David Šalamoun. 0:1. Surikaty bojovali až do konce a to taky přineslo bod a zaslouženou remízu. Trefil se v poslední minutě z přímého volného kopu Roman Petr. Po skončení utkání fanoušci Surikat předvedli závěrečnou děkovačku I s dýmovnicí

FC ATIS Jihlava "B" - Kadeti   12:1 (7:0)
Branky: Smejkal 3, Vevera 3, Havel 2, Pokorný 2, Petřík, Svoboda - Rozmahel
Pro juniorku Atisu byli Kadeti snadným soustem. Kadeti nastoupili v poli s čtyřmi ženami a to bylo také na jejich hře znát. Atis dominoval a zaslouženě zvítězil. Jediný čestný úspěch Kadetů zaznamenal František Rozmahel. Martin Smejkal a Rostislav Vevera dali hattriky.

Nerazzurri - Black Hawks   6:5 (2:2)
Branky: Göth 3, Souček 2, Kristek - Sedláček 3, Kočvara, Suchý
Hráči dosud neporaženého Nerazzurri se brzy ujali vedení, již ve 3.minutě se trefil Jan Souček. Daniel Kristek zvýšil náskok v 18.minutě na 2:0. Jaroslav Sedláček dokázal po dvou minutách vyrovnat, oba přesné auty na hlavičku poslal za záda bezmocného golmana. Poločas tedy skončil remízou. Po změně stran sice hned z výkopu zvýšil náskok Black hawks opět Jaroslav Sedláček ale o 3 minuty později srovnal Jan Göth. 3:3. Pak Jan Souček zvýšil na 4:3 v 34.minutě. Jan Suchý vyrovnal v 42.minutě na 4:4. Jan Göth v 44. a 48.minutě poslal svůj tým do dvou brankového vedení. 6:4. Tomáš Kočvara dokázal pouze snížit na konečných 6:5. Nerazzurri opět vyhrálo, Black hawks prohráli stejným rozdílem jako v minulém kole s Rayo Vallecano.