I. Veteránská liga - 4. kolo: Palermo seniors - Klokan Team 2:2, v čele soutěže je Pohárová středa "S"

17.09.2014

První body naopak získali FK Klasici veterání, kteří právě porazili Old Boys seniors....

Nejlepšími střelci jsou R. Chylík (Pohárová středa "S) a M. Šťáva (Klokan Team) - oba 8 branek.

Pohárová středa „S“ – Dobrá parta 6:1 (4:0)

Dnešní vítězství vyneslo borce z pohárovky na průběžné první místo, neboť jejich pronásledovatelé (Klokan Team a Palermo seniors) ve vzájemném souboji remizovali. K utkání není mnoho co psát, protože pohárovka byla jednoznačně lepším mužstvem a zcela zaslouženě po prvním poločasu vedla 4:0. Těch pár náznaků šancí ze strany jejich soupeře v klidu zlikvidovat M. Veselý. Když ve 26 a 31 min. znovu udeřil Z. Holý, bylo o výsledku utkání rozhodnuto. Soupeři se pouze podařilo T. Meszem v 46 min. kosmeticky upravit výsledek a prodloužit tak čekání na první podzimní vítězství..

Branky: P. Fejt, Z. Holý 3, J. Pilát 2 – T. Mesz

Palermo seniors – Klokan team 2:2 (2:1)

Souboj, ve kterém se utkali 2 a 3 mužstvo Jara 2014 přinesl bojovné a napínavé utkání až do závěrečného hvizdu rozhodčího Bartáka. Vedení se ujalo Palermo ve 12 min., když se trefil D. Karásek. Soupeř se však nezalekl a výsledkem bylo vyrovnání v 19 min. z kopačky P. Královského. Nakonec se však z poločasového vítězství radovalo Palermo, neboť ve 23 min. se podařilo skórovat D. Heřmánkovi. Do druhého poločasu nastoupila mužstva s jasnými úkoly, Palermo – udržet, popř. zvýšit náskok, Klokani - vyrovnat a strhnout vítězství na svoji stranu. Ani jedno se však nevyplnilo, protože jediným střelcem druhého poločasu byl V. Michálek, kterému se podařilo ve 40 min. vyrovnat a jelikož se již nikomu nepodařilo skórovat, skončilo utkání spravedlivou dělbou bodů.

Branky: D. Heřmánek, D. Karásek – P. Královský, V. Michálek

1.FC Strejkové – Kavčí Hory veteráni 5:3 (3:1)

Strejkové se chtěli udržet neporazitelnost, což se jim podařilo plnit hned o prvních minut hry. Během 15 minut. si vytvořili tříbrankové vedení, které se ukázalo jako dostačující k zisku všech bodů. Borci z Polné poprvé skórovali až 18 min., kdy se trefil V. Brukner. Do druhého poločasu opět vstoupili lépe Strejkové, kteří v 36 min . navýšili své vedení o 3 branky. Poleňáci se však nevzdali a v 36 a 44 min. snížili na rozdíl jedné branky. Od této chvíle probíhal na hřišti boj o každý balón a zisk všech bodů si Strejkové potvrdili až v 50 min. Z kopačky M. Kriegsmanna.

Branky: J. Bubík 3, M. Kriegsmann 2 – V. Brukner, P. Coufal, J. Klíma

FK Klasici veteráni – Old Boys seniors 5:4 (4:3)

Utkání, při kterém se diváci nenudili. Old Boys do této doby bez bodu si chtěli zlepšit své renomé a tak pod vedením „šutéra“ Balouna vedli nad Klasiky po 13 min. hry 2:0 a vypadalo to, že se jim jejich snaha vyplatí. Přesto však první poločas prohráli, neboť Klasici v 16.minutě snížili, když Mráka vylekal gólmana Old Boys tak, že centrovaný míč vyrazil jen do svého obránce, od něhož se odrazil do branky-2:1. Old Boys sice rychle navýšili náskok na 3:1 po hlavičce Svobody, jenže Klasici kontrovali pěknou kombinací na jeden dotek na jejímž konci mířil do prázdné branky Kourek - 3:2 a v 19. minutě posadil Mráka míč z rohu přímo na hlavu klasického obra R. Forsta, který s přehledem vyrovnal na 3:3. Ve 20 min. Pavel Kocmánek ranou z 10 m otočil na 4:3 pro Klasiky!
Nástup do druhé půli lépe vyšel Old Boys, kteří ve 26 min. J. Hruškou vyrovnali (opět hlavou), ale ani tato branka nevedla ke kýženému zisku bodů pro Old Boys, neboť po vyrovnání převzali Klasici inciativu a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Vyložené šance ale spálil 2x Besta, 1x Holec a tak o zisku všech bodů pro Klasiky rozhodl až v 35 min. Pavel Kocmánek po sklepnutí Hauberta. V dramatickém závěru Klasici i za cenu faulů si již 3 nody pohlídali a výhrou 5:4 se rázem vyhoupli na 6 místo v tabulce, zatímco Old Boys se stále bez bodu krčí na posledním místě tabulky.

Branky: R. Forst, P. Kocmánek 2, Z. Kourek, J. Mráka – O. Baloun 2, J. Hruška, T. Svoboda

KOOL Třešť – Pípy veteráni 6:1 (3:1)

Borci z Třeště, pokud chtějí zůstat ve hře o titul si nemohou dovolit ztrácet body a proto na svého vlétli a výsledkem bylo v 22 min. vedení 3:0. Pípám se sice ve 24 min. Podařilo D. Rouse korigovat výsledek, ale to bylo z jejich strany do konce utkání vše. KOOl neponechal nic náhodě a ve druhém poločase ještě 3x udeřil a zaslouženě zvítězil a zůstává 3 body za vedoucí Pohárovou středou „S“.

Branky: R. Bartůšek, P. Beseda 2, M. Hochmann, M. Kruntorád, M. Vonderka – D. Rous