Malá kopaná Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

Pozvánka na Zelencup 2014

07.05.2014

.....na každém hřišti bude nově k dispozici dostatek laviček, krytých míst na odpočinek, venkovní sprchy a zdravotní dozor. Všechny hřiště budou také vybaveny kvalitním občerstvením.


Všude se bude hrát pouze na přírodním travnatém povrchu a po skončení základních skupin bude v areálu v Českém Dubu probíhat bohatý doprovodný program. Finálové skupiny (neděle 23.6) se budou hrát už výhradně na hřišti v Českém Dubu a Bohumilči.


TÝMY:


Týmy hrají ve složení 5+1. Maximální počet hráčů na jeden tým je 14. Turnaj je tzv OPEN – není omezen pohlavím ani zkušenostmi hráčů. Jediné omezení je dovršení 18 let.


Turnaje se zůčastní NOVA Team (Hrdlička, Suchoň, Horák ...), reprezentace ČR a reprezentace Slovenska v malém fotbale. V rámci partnerských programů přijedou týmy z Polska, Slovenska a Německa.


HERNÍ SYSTÉM:


Hrací doba: 2 x 10 min.


Systém je koncipován maximálně pro 120 týmů. Herní bude stanovan v závislosti na počtu přihlášených družstev. Do nedělní finálové části postoupí 64 týmů.


Turnaj budou řídit profesionální rozhodčí!


UBYTOVÁNÍ:


Stanové městečko na louce přímo nad hlavním areálem v Českém Dubu!!!


Pro náročnější klienty je opět připravena škola a její kapacity - třidy a tělocvična (700m od areálu). V těchto prostorách se počítá s vlastním spacákem a karimatkou (v případě stanového městečka i vlastním stanem). Veškeré výše uvedené prostory jsou vybaveny sociálním zařízením a jsou k dipozici v ceně startovného.


V případě zájmu o komfortnější nocleh lze zajistit ubytování v hotelech v nedalekém Liberci či Jablonci. Toto ubytovnání není v ceně startovného. Pro rezervaci míst nás kontaktujte na info@zelencup.cz.


Veškeré ubytovací prostory budou rezervovány od pátku od 16:00, kdy je možný příjezd prvních účastníků.


Přesnou polohu objektů naleznete v záložce „Kontakt“.


PARKOVÁNÍ:


Místa pro parkování jsou zajištěna na příjezdové komunikaci k areálu v Českém Dubu a přilehlých prostorách. Všechna místa budou označena.


V ostatních hracích střediscích je dostatečný počet parkovacích míst pro daný počet týmů přímo u hřišť.


REGISTRACE:


Přihlášení do turnaje se provádí vyplněním elektronického formuláře v záložce „Registrace, Týmy“. Aby byla přihláška platná, musí být vyplněna všechna pole. Přihlášené týmy se objeví ve stejné záložce po kontrole přihlášky organizátorem.


Tým bude plně zaregistrován po uhrazení startovného. Plnou registraci Vašeho týmu si můžete ověřit opět v záložce „Registrace, Týmy“, kde bude označeno splnění podmínek pro plnou registraci.


Uzávěrka registrace je 10.6.2014. Rozhodující je datum připsání startovného na účet organizátora. Pokud bude registrováno 120 týmů před tímto datem, bude registrace uzavřena dříve. Proto neváhejte a registrujte se včas.


Týmy, které se hlásí do ženské části turnaje, vyplní při registraci do kolonky "Kód doporučení" text: "Ženský tým".


STARTOVNÉ:


Startovné je stanoveno ve výši 3 500,-Kč/tým (150,-€, maximální počet hráčů v týmu je 14hráčů), v ceně startovného je ubytování (stanové městečko nebo škola) a volný vstup na sobotní doprovodný program. Každý tým obdrží 6 volných jednorázových vstupenek do fitness centra World Class v celkové hodnotě 3.000,-Kč a vodu Ondrášovka. Splatnost startovného je do 15.6.2014.


Startovné je splatné na účet: 2607116359/0800


VS: Obdržíte v potvrzovacím mailu.


Číslo účtu ve formátu IBAN: CZ2208000000002607116359, název banky: Česká spořitelna, a.s., adresa banky: Smetanovo nám. 25/1, CZ-463 43 Český Dub


Do poznámky pro příjemce nezapomeňte uvést jméno týmu, jméno a telefon kontaktní osoby.


Startovné je nevratné.


Sleva na startovném: Každý tým, který se zaregistruje na Zelencup 2014, dostane potvrzovací mail, ve kterém najde své identifikační číslo. To funguje jako variabilní symbol pro platbu startovného (viz výše) a také jako identifikační kód týmu. Pokud někdo z dalších přihlášených týmů (kteří zaplatí startovné) vyplní tento kód do kolonky "Kód doporučení", tak má daný doporučitel slevu 500,- Kč na startovném. Tzn. pokud kód mého týmu použije sedm dalších mužstev, startovné mám zdarma.


 


AKREDITACE:


Akreditace proběhne v prostorách hlavního areálu v pátek 20.6.2014 od 16:00 do 22:00 a v sobotu 21.6.2014 od 7:00 do 10:00. Tým, který se neakredituje nemůže do turnaje nastoupit!


Akreditace probíhá vyplněním a osobním odevzdáním akreditačního formuláře, který obdržíte mailem týden před turnajem nebo bude k dispozici přímo na stanovišti akreditace. Abychom zabránili tvorbě front a pro Vaše pohodlí na stanovišti akreditace doporučujeme předvyplnit formulář zaslaný mailem.


CENY:


V turnaji se hraje o ceny v celkové hodnotě 300.000,-Kč.


1.místo: finanční prémie 20.000,-Kč + věcné ceny v hodnotě 40.000,-Kč


2. místo: finanční prémie 10.000,-Kč + věcné ceny v hodnotě 30.000,-Kč


3. místo: finanční prémie 5.000,-Kč + věcné ceny v hodnotě 20.000,-Kč


4. místo: finanční prémie 4.000,-Kč + věcné ceny v hodnotě 15.000,-Kč


Vyhlášen bude nejlepší hráč, střelec a brankář. Každý obdrží věcné ceny v celkové hodnotě 8.000,-Kč.