Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

Ligové soutěže po 9 týdnech: 8 týmů už má jistotu!!

24.10.2009

Předposlední říjnový týden přinesl první podzimní "jistoty". Začněme těmi příjemnějšími událostmi. FK Klasici rozhodli o svém 22. vítězství v nejvyšší soutěži, pohár pro vítěze nemine v V. lize www.odbilla.cz "B", ani AC Tipsport Polná v "sedmičce" a zatím posledním oslavencem se středu večer stala Pohárová středa "S" - vítěž první historické sezóny I. Veteránské ligy!! Naopak mezi celky, kde spíše zavládne nespokojenost, ne-li smutek, spojený se sestupem do nižší soutěže se dostal Klokan Team (II. liga), I. FC U Gábinky v VI. lize, který dokonce padá letos již podruhé, nováček VIII.ligy Chaozz team a Legendy se vrací v X.lize!
Je téměř jisté, že za týden radosti i smutku mezi našimi hráči přibude. Případná výhra vráti do I. ligy Sportvel, kousek schází k jistotě postupu SKPJ ve IV. lize, jediný bod potřebuje FC Jiřín v VI. lize, 2 body by měly stačit SV Ayl v "osmičce". Rezervě Starletu (IX. liga) postačí k postupu remíza a vítězství by jistilo postup Žďírce z ligy "pralesa"!
Soutěže gradují, napětí roste! Nezapomeňme přesto, že hlavní je zahrát si pro radost a z utkání odejít zdravý! Hodně zdaru všem!

-J.M.-