III. liga - 9. kolo: Magnet kola neměl vítěze!

22.10.2009

173.jpgS mírným oteplením přišlo i 9. kolo III. ligy. Lídři tabulky FC ATIS a 1. FC Strejkové se střetli v duelu o čelo tabulky! "Juniorka" Klasiků se ocitá na samém dně tabulky...
Nejvyšší rozdíl branek padl v zápase FC Hranatá Koule - ŽST "A" a zasloužil se o to především tým FC Hranatá Koule.
Nejvyšší součet branek, který činil 16 zásahů padl v utkání FC Hranatá Koule - ŽST "A".
Nejlepšími střelci 9. kola se stali hráči Lukáš Kubát z týmu SK Máma a Jan Procházka z týmu FC Hranatá Koule, kteří vsítili každý po 5-ti brankách.

SK Máma - RC Maňana "A" 8 : 4 (2 : 3)
Zachraňující se Maňana vstoupila do zápasu s Mámou v lepší střelecké pozici. Po poločase vyhrávala s rozdílem jedné branky. Ovšem svoje vedení neudržela a Máma v druhém poločase doslova přestřílela Maňanu 8:4. Největší zásluhu měl navrátilec z trestu hráč L. Kubát(Máma), který zaznamenal 5 branek.

FC Hranatá Koule - ŽST "A" 13 : 3 (6 : 2)
Hranatá Koule se rozstřílela. HK v zápase s ŽST doslova deklasovala svého soka o rozdíl několika tříd. Nová posila Jan Procházka (hostování z Kulový Blesk "A") se odvděčil tím nejlepší dárkem a to v podobě 5-ti branek do svatyně svého soupeře. HK tak postoupila o patro nad sestupové pozice.

FC Doubrava "A" - Torpédo 04 Batelov 2 : 4 (0 : 2)
Tým z Batelova byl od začátku utkání lepším týmem a diktoval tempo hry. V prvním poločase přehrával svého soupeře o 2 branky. Po poločase Doubrava chytla druhý dech to ovšem nestačilo a i přes své snažení podlehla Batelovu 2:4.

1.FC Strejkové - FC ATIS Jihlava 2 : 2 (1 : 1)
V souboji lídrů byl lepším týmem FC Atis, který ale nedokázal proměnit vyložené šance. Ovšem Strejkové se oklepali a dokázali hrát do konce vyrovnanou partii. Jejich klání tak skončilo spravedlivou remízou.

FC Kalvárie - FK Klasici "B" 5 : 4 (3 : 0)
Kalvárie po poločase vedla už 3:0. Ale Klasici nesložili všechny zbraně a v poločasém druhém dokázali zaskočit svého soupeře 4-mi brankami. V závěru byla Kalvárie šťastnějším mužstvem, když dokázala vstřelit o branku více než Klasici.

VŠP Jihlava - Kulový Blesk "B" 4 : 4 (2 : 3)
Od začátku vyhecovaný zápas vysokoškoláku a rezervy KB. Kulový Blesk po poločase byl na koni a vedl. Vysokoškoláci dokázali vyrovnat na 3:3. Na to Kuláč hned odpověděl krásným golém Pekárka z přímého volného kopu. Vysokoškoláci ještě do konce dokázali vyrovnat na konečných 4:4. V samotném závěru padly dvě červené karty. Nejprve odešel ze hřiště Heřmánek(KB) a poté Havlík(VŠP), který odešel přímo ze střídačky.