IV. liga - 9 kolo: debakl Vašíčků s Kavčími Horami!!

22.10.2009

FC Lontov "A" - Pošťáci 1:1
Vyrovnané utkání, sprvedlivá dělba bodů.

SKP Ježek Jihlava - HK 3Nicom 3:2
Vyrovnané utkání až do konce, kdy pár minut před koncem získal 3 body pro horkého favorita na postup do vyšší soutěže Laňka.

Imtec - Little Monsters 5:3
Hráči Monsters překvapili svojí bojovností a dlouho drželi výsledek 3:3, ale zradila je koncovka a špatná docházka, když si dovolí přijít na zápas pouze s jedním střídajícím hráčem.

Hexen "A" - FK Stavgaz Jihlava 3:5
Nečekaná ztráta Hexenu a zasloužená výhra Stavgazu. Po vyrovnaném prvním poločase mysleli hráči Imtecu více na útok než na obranu, což se jim společně s mnoha zahozenými šancemi vymstilo.

Kavčí Hory Polná - Vašíčkova banda 10:0
V utkání vynikli dva hráči z Kavčích Hor - Kaplan (autor 5 branek) a výborný výkon branákře téhož mužstva - Švíky. I přes krutou prohru odcházeli hráči Vašíčkovi bandy s úsměvem.

TJ Topičůf Salóón - SM Oranjes 6:6
Vyrovnané utkání, kdy hráči obou mužstev více útočili než bránili a na konečném výsledku to bylo znát.