Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

I. Veteránská liga po další středě - první titul patří Pohárové středě!!

21.10.2009

Sváteční koncert Pohárovky režíroval zcela jasně nesmělý chlapík J. Bláha. Jeho 8 branek je patrně nejlepší střelecký počin tohoto podzimu a možná i celé historie MK v Jihlavě. Ve druhé půli Rychlé pípy již nebyly schopny čelit lavině útoků P.S. a výsledkem bylo plných 10 dalších branek v jejich síti. První veteránský mistr tak jistil titul rekordním výsledkem 15:2!
Veterán klub ŽST si bez větších potíží poradil s Klasiky, kteří opět doplatili na své ryze útočné pojetí hry. Jejich největší nevýhodou byly vlastní rohy. Po jejich rozehrání ŽST 5x skóroval ze smrtících brejků!! Výhra 7:2 nasměrovala ŽST hodně blízko ke stříbrné medaili! Na tu ale stále ještě mohou dosáhnout i Old Boys seniors, jenž ovšem po remíze 1:1 s ATISem již na druhé místo ztrácí 4 body! Zdá se proto, že Old Boys a ATIS si to rozdají již jen o bronz!
Boj o krále střelců zůstává nadále otevřený. Famózní výkon Bláhy ho vynesl až na vrchol průběžné tabulky se 14 brankami, ale druhý Kavka (ŽST) na něj ztrácí pouhé 2 góly..