IX. liga - 9.kolo : Dvojice v čele dál uniká!

25.10.2011

Plastoma CZ-Jihlavan „B“ – FC Finlandia Doubrava „B“ 3:1 (1:0)

V utkání dvou juniorek byla úspěšnější ta prvoligová. Plastoma měla hned od začátku mírnou převahu a tu také dokázala zužitkovat. Po poločasovém jednobrankovém vedení i po změně stran přidali ještě dvě branky a zaslouženě vyhráli. Soupeř dokázal pouze korigovat na konečných 3:1.

Fanklub FCV – FC Leaders 4:2 (2:0)

Fanklub hned od začátku utkání potvrzoval roli favorita. Skvělý výkon předvedl opět František Krupica, který nasměroval svůj tým k výhře. V první půli vstřelil obě branky svého mužstva ve 14 a v 18 minutě. Po změně stran dokonal hattrick, když se prosadil v 27 minutě. Leaders sice chvilkami dobře kombinovali ale soupeř pevně držel otěže utkání. To stačilo pouze na snížení nepříznivého stavu. V posledních 10 minutách se Leaders začali zajímat více o rozhodčího než o svojí hru, což pramenilo v žluté karty a obdržení čtvrtého gólu. Fanklub se drží nadále na špici tabulky. František Krupica je stále suveréní v čele střelců.

Šlapky – Galaxie 3:5 (3:1)

Utkání začalo lépe pro Šlapky, to si z výkopu srazil míč do branky smolař Martin Král. Za 2 minuty se ale už trefil správně a stav 1:1 se dlouho držel nezměněn. Do výměny stran zvýšili lépe hrající Šlapky už na 3:1. Šlapky dlouho hru kontrolovali ale svými chybami dovolili soupeři vyrovnání. Dlouho se zdálo, že utkání spěje k remíze ale 4 minuty před koncem si smolně srazili míč do branky a o minutu později už nešlo reagovat na přesnou střelu k tyči. Konečný stav 3:5 byl pro Šlapky krutý.

Jihlavská Sparta – Czervena zvezda 5:1 (5:0)

Souboj ze spodních pater tabulky vyzněl lépe pro hráče Jihlavské Sparty, kteří doposud dokázali vyhrát pouze jednou, když se soupeř v 1. Kole nedostavil. Od úvodních minut to na hřišti vypadalo jinak než by se zdálo. Hráči Sparty byli všude a vytvořili si náramný pěti gólový náskok. Po změně stran si ho pouze pohlídali. Czervenou zvezdu tentokráte zradila koncovka.

Gambrinus tým – FC Inter Jihlava 4:1 (2:1)

Houževnatý Inter se držel celkem dlouho se skvěle hrajícím soupeřem. Ale i tak inkasoval po skvěle provedené akci Jaroslava Švaříčka. Po změně stran se scénář opakoval a Inter pouze Inkasoval a nedokázal vstřelit více než jednu branku. Mužem zápasu je Jaroslav Švaříček, momentálně druhý v pořadí střelců, 2 branky dal a na 2 přihrál.